Головна » 2008 » Березень » 6 » ЧЕМПІОНАТ СВІТУ LAKESIDE 2008: РЕЗУЛЬТАТИ
ЧЕМПІОНАТ СВІТУ LAKESIDE 2008: РЕЗУЛЬТАТИ

Mark Webster (Wal, 1) 3-1 Ian Jones (Eng)
Gary Robson (Eng, 8) 3-1 Tony David (Aus)
Darryl Fitton (Eng, 9) 3-1 Davy Richardson (Eng)
Tony O'Shea (Eng, 5) 3-2 Steve Farmer (Eng)
Neils De Ruiter (Ned, 16) 1-3 Glenn Moody (Eng)
John Walton (Eng, 12) 0-3 Robert Thornton (Sco)

Перший день змагань для сіяних гравців видався без особливих сенсації хіба що John Walton і Neils De Ruiter не змогли потрапити у наступний раунд змагань. John Walton програв переможцю Winmau World Masters Robert Thornton з Шотландії, а голландець Neils De Ruiter не зміг протиставити гідну боротьбу Glenn Moody з Англії.

Валлієць Mark Webster сіяний під №1, який минулого року програв у першому раунді, цього разу уникнув минулорічного повторення і переміг англійця Ian Jones. При рахунку 2-0 на користь Webster, Jones таки зібрався і зміг відквитати один сет, але на більше його не вистачило. У 4 сеті були зіграні усі 5 легів, у якому Mark влучив необхідний йому D8 для перемоги у матчі.

Gary Robson сіяний під №8 завдав поразки Чемпіону Світу 2002 австралійцю Tony David. Robson вигравши два стартові сети показував досить непогану гру, але після цього гра стала більше нудною, ніж цікавою.

Сіяний під №9 англієць Darryl Fitton пройшов у другий раунд змагань завдяки переконливій перемозі над своїм співвітчизником Davy Richardson 3-1.

Результати 2-го дня:

Edwin Max (Ned, 15) 0-3 Simon Whitlock (Aus)
Shaun Greatbatch (Eng, 13) 1-3 Martin Phillips (Wal)
Martin Atkins (Eng, 10) 2-3 Andy Boulton (Eng)
Martin Adams (Eng, 4) 3-0 Phill Nixon (Eng)
Scott Waites (Eng, 3) 3-1 Mike Veitch (Sco)

Gary Anderson (Sco, 2) 2-3 Fabian Roosenbrand (Ned)

Найбільшою сенсацією 2-го дня змагань стала поразка в першому раунді головного фаворита на перемогу у турнірі Gary Anderson (сіяний під №2), який програв з рахунком 3-2 маловідомому голландцю Fabian Roosenbrand. Gary показував високий рівень гри, але його закінчення було жахливе і, як результат знову програш у першому раунді. За минулі п'ять років на Lakeside Anderson програвав чотири рази в першому раунді змагань. Чудовий дебют на Lakeside вдався для не сіяного Andy Boulton з Англії, який здобув вольову перемогу 3-2 над 10 сіяним Martin Atkins. Martin Phillips також святкував перемогу 3-1 над 13-сіяним Shaun Greatbatch з Англії.

Інші результати:
Ted Hankey (Eng, 7) 3-2 Steve West (Eng)
Brian Woods (Eng, 11) 3-0 Paul Hanvidge (Sco)
Co Stompe (Ned, 6) 3-0 Carl Mercer (Can)
Mario Robbe (Ned, 14) 1-3 Remco Van Eijden (Ned)

Другий раунд:

Glenn Moody (Eng) 1-4 Mark Webster (Wal, 1)
Darryl Fitton (Eng, 9) 4-0 Gary Robson (Eng, 8)
Robert Thornton (Sco) 4-2 Tony O'Shea (Eng, 5)

Martin Phillips (Wal) 0-4 Martin Adams (Eng, 4)
Simon Whitlock (Aus) 4-1 Fabian Roosenbrand (Ned)
Andy Boulton (Eng) 1-4 Ted Hankey (Eng, 7)
Brian Woods (Eng, 11) 4-2 Co Stompe (Ned, 6)
Remco Van Eijden 2-4 Scott Waites (Eng, 3)
Robert
Thornton виграв матч проти Tony O'Shea 4-2 і вкотре довів своєю грою, що його перемога на турнірі Winmau World Master це далеко не випадковість, показавши максимальне закриття очок (170-60-60-Bull eye). Дуель двох Мартінів закінчилась перемогою останнього 4-0, з тим самим рахунком Darryl Fitton переміг Gary Robson. (середній коефіцієнт Darryl Fitton був більше 100). Simon Whitlock здобув перемогу над надією голландії Fabian Roosenbrand 4-1. До чвертьфіналу також пройшли Brian Woods і Scott Waites завдяки перемогам 4-2.

Чвертьфінал

Mark Webster (Wal, 1) 5-1 Darryl Fitton (Eng, 9)
Robert Thornton (Sco) 4-5 Martin Adams (Eng, 4)
Simon Whitlock (Aus) 5-0 Ted Hankey (Eng, 7)

Brian Woods (Eng, 11) 5-3 Scott Waites (Eng, 3)

Захоплюючим чвертьфіналом був матч за участю Чемпіона світу Martin Adams з Robert Thornton. Першу половину зустрічі лідирував Thornton, але «Wolfie» переломив хід поєдинку на свою користь і переміг у вирішальному сеті 5-4 і тим самим забезпечив собі місце у півфіналі. Впевнена перемога 5-1, 24-річного валлійця Mark Webster над Darryl Fitton забезпечила йому місце серед чотирьох найкращих і матч проти Martin Adams у півфіналі. Австралієць Simon Whitlock завдав нищівної поразки 5-0 Ted Hankey з Англії.

Півфінал

Mark Webster (Wal, 1) 6-4 Martin Adams (Eng, 4)
Simon Whitlock (Aus) 6-3 Brian Woods (Eng, 11)
У півфіналі
Mark Webster здобув заслужену перемогу 6-4 над Чемпіоном світу і вперше у своїй кар’єрі досяг фіналу, а Simon Whitlock переконливо виграв свій матч 6-3 проти англійця Brian Woods сіяного №11. Отже у фіналі зустрінуться Mark Webster і Simon Whitlock.

Фінал
Mark Webster (Wal, 1) 7-5 Simon Whitlock (Aus)

MARK WEBSTER НОВИЙ ЧЕМПІОНИ СВІТУ 2008

24-річний валлієць Mark Webster переміг у напруженому фіналі 7-5 не сіяного Simon Whitlock з Австралії ставши третім валлійцем що виграв титул через 13 років. Фінальний поєдинок пройшов на дуже високому рівні обоє спортсменів показали на двох 30 максимальних наборів 180. Як і у півфінальному матчі Mark повів у рахунку 3-0 проте Whitlock зміг виграти два наступні сети. На перерву гравці пішли за переваги Webster 4-2 і після цього Mark впевнено довів матч до перемоги. За що отримав чек на суму £85,000.

«Я не можу в це повірити. Це можливо моя найкраща гра на турнірі і я обов’язково повернуся сюди знову для того щоб перемогти», - сказав Mark Webster новий Чемпіон світу 2008.

Нагадаймо що Markу підкорився Lakeside з другої спроби, у минулому році він програв 3-0 у першому раунді.

Росіянка Anastasia Dobromyslova стала Чемпіонкою світу
У фінальній зустрічі суперницею росіянки була британська спортсменка Trina Gulliver, яку Anastasia переграла з переконливим рахунком.
Як розповіла беззмінний тренер чемпіонки Олена Шамаєва, перемога далася дуже нелегко, адже суперницею Dobromyslova була семикратна чемпіонка світу Trina Gulliver.
Варто відзначити, що Dobromyslova стала чемпіонкою вперше в своїй кар'єрі. "Тріна дала мені декілька шансів, і я ними скористалася. Це неймовірне відчуття", - сказала Анастасія.
23-річна росіянка Anastasia Dobromyslova вперше завоювала звання чемпіонки світу по дартсу.
Фінал
Anastasia Dobromyslova (Rus, 4) 2-0 Trina Gulliver (Eng, 2)

Півфінал
Anastasia
Dobromyslova (Rus, 4) 2-0 Stephanie Smee (Eng)
Karin Krappen (Ned, 3) 0-2 Trina Gulliver (Eng, 2)
Чвертьфінал
Anastasia
Dobromyslova (Rus, 4) 2-0 Dee Bateman (Eng)
Francis Hoenselaar (Ned, 1) 0-2 Stephanie Smee (Eng)
Karin Krappen (Ned, 3) 2-1 Rilana Erades (Ned)
Trina Gulliver (Eng, 2) 2-1 Julie Gore (Wal
)

Anastasia Dobromyslova і Mark Webster Чемпіони світу 2008

Категорія: Світові Новини Дартсу | Переглядів: 1646 | Додав: Slash | Рейтинг: 0.0/0 |